Škoda Karoq
1.5 TSI 150pk ACT Style DSG Automaat
-
48.840 km
-
2021
-
Benzine
-
Automaat
€ 27.950,-
€ 329,- p/m






Specificaties
Zekerheden

Opties & Accessoires
Algemeen
Škoda Plus Approved Occasions is hét occasionlabel van Škoda, alleen beschikbaar bij de merkdealer. Met unieke voordelen en een complete merkbeleving draait alles om jouw zekerheid en gemoedsrust. Bij de aanschaf van een Škoda Plus Approved Occasions voertuig krijg je onder meer 12 maanden uitgebreide garantie, een gegarandeerde onderhoudsgeschiedenis, gratis pechhulp en een onderhoudsvrije periode van 7.500 km of 6 maanden.
Ontdek waarom Škoda Plus Approved Occasions de juiste keuze is.
Plaats voor vijf personen of genoeg plek voor jouw aankopen bij de bouwmarkt, de veelzijdige ŠKODA Karoq biedt het allemaal. Een robuuste viercilinder benzinemotor is verantwoordelijk voor de aandrijving van deze SUV. Deze ŠKODA Karoq legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten met de verwarmbare voorstoelen. Ook is de auto voorzien van: 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Dankzij Connected Services houd je de auto nog gemakkelijker in topconditie. Elke dag. Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem, via knoppen op het stuur en middels spraakbediening. DAB-ontvangst geeft daarbij een kraakheldere ontvangst. Automatische airconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. Jij kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. De parkeersensoren vertellen precies hoe ver je kunt gaan. Hoe dichter op een obstakel, hoe sneller de piepjes. Het luxeniveau in deze ŠKODA is niet alleen gericht op comfort, maar ook op jouw veiligheid. Tal van sensoren helpen je om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat je eraan hoeft te denken. De uitrusting van deze ŠKODA is met cruise control, keyless entry, automatisch dimmende buitenspiegels, lederen stuur, boordcomputer en lederen versnellingspook behoorlijk compleet.
Deze ŠKODA is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met je mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. De forward collision warning reduceert het gevaar van een botsing met een voorligger significant. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze ŠKODA bovendien brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Wij leveren je deze auto natuurlijk met een tellerrapport van Nationale Autopas. Laat het ons meteen weten als je interesse hebt in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om jou de auto te demonstreren.
2201 TS
Noordwijk
Ook interessant
