Hyundai Kona
1.6 GDI HEV Comfort Smart
-
24.523 km
-
2025
-
Hybride
-
Automaat
€ 31.425,-













































Specificaties
Zekerheden
Tellerstand
Logisch
BOVAG Garantie
12 maanden
100% Onderhouden
Ja
100% onderhouden Weblabel
- Deze auto heeft een transparante onderhoudshistorie
- Het onderhoud is op tijd en volledig uitgevoerd
- Het onderhoud is uitgevoerd volgens het schema van de fabrikant
- De onderhoudshistorie is gecheckt en beoordeeld door een 100% onderhouden expert
- De autobedrijven die deelnemen aan 100% onderhouden staan onder toezicht van de stichting
- De geldigheid van dit weblabel kunt u checken op www.100procentonderhouden.nl
- De Stichting 100% onderhouden is niet aansprakelijk voor schade die het gevolg is van door het autobedrijf of derden ingevoerde onjuiste gegevens
Fabrieksgarantie
Tot 26-05-2030
Opties & Accessoires
Algemeen
Accu snelladen: nee
Fabrikant: Wittebrug Autobedrijven Hyundai Forepark Rhone 18 2491AP 'S-GRAVENHAGE, NL 0703073965 http://wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
Wat leuk dat u deze auto gevonden hebt! Je bent meer dan welkom om deze auto live te komen bekijken, echter bieden wij deze auto aan vanuit onze opslaglocatie. Maak snel een afspraak, dan zorgen wij dat de auto bij ons op locatie staat!
Laat je niets wijsmaken, de reputatie van de Koreaanse automerken is boven iedere twijfel verheven. Dat geldt ook voor deze Hyundai Kona uit 2025 met zijn tellerstand van 24523 kilometer. Het is een krachtige viercilinder benzinemotor die deze SUV aandrijft. De stoelverwarming maakt het interieur snel behaaglijk op koude dagen. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Tot de uitrusting van deze Hyundai behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, geluidsisolerende ramen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Je zult verrukt zijn van de digitale wereld van mobiliteit; het digitale dashboard projecteert alles wat jij nodig hebt om jouw rit aangenaam en veilig te maken. Zodra je naar de 'R' schakelt, gaat de achteruitrijcamera in werking en heb je een perfect zicht op alles wat zich achter de auto afspeelt. Als je de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor je. De auto's van vandaag rijden niet alleen subliem, maar luisteren ook goed. Via een speciale app kan je overal diverse functies controleren en de status van de auto inzien. Deze Hyundai is voorzien van spraakbediening voor het navigatiesysteem en voor het audiosysteem met DAB-ontvangst. Maar je kunt ook de knoppen op het stuur gebruiken. Ook automatische airconditioning, schakelpaddles aan het stuur, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en bagage afdekhoes zijn aan boord.
In de Hyundai Kona heeft jouw veiligheid en die van jouw omgeving prioriteit. In het instrumentarium laat de verkeersborddetectie de actuele verkeersborden zien. Het Lane-keeping systeem garandeert dat je je niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. Veilig inhalen wordt bevorderd door de actieve dodehoekdetectie. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
We kunnen ons voorstellen dat je een proefrit wilt maken met deze Hyundai. Bel je ons snel?
Met deze occasion van Wittebrug Hyundai Den Haag kiest u voor kwaliteit! Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en inclusief 6 of 12 maanden BOVAG garantie (vanaf € 4.500 ,-).
Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s standaard met een BOVAG 40 puntencheck.
Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan voor het Wittebrug Servicepakket! Uw nieuwe auto krijgt dan voor levering een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift, een volle tank brandstof en/of een volgeladen accu, Wittebrug voordeelpas, minimaal 12 maanden geldige APK keuring, 130 punten kwaliteitscontrole en minimaal 15.000 kilometer of 12 maanden onderhoudsvrij rijden.
Hoewel wij onze uiterste best doen om onze auto's zo compleet mogelijk aan u te presenteren, zijn druk- en zetfouten altijd onder voorbehoud. Wij adviseren u daarom dan ook om de auto voor aankoop te controleren op de aanwezigheid van de voor u belangrijke opties. Bij twijfel over de aanwezigheid van een bepaalde optie kijken wij dit voor aankoop uiteraard graag extra voor u na
2491 AP
Den Haag



