Mazda 2
1.5 Skyactiv-G Dynamic+
-
63.879 km
-
2018
-
Benzine
-
Handgeschakeld
€ 12.925,-


































Specificaties
Zekerheden
Tellerstand
Logisch
BOVAG Garantie
12 maanden
100% Onderhouden
Ja
100% onderhouden Weblabel
- Deze auto heeft een transparante onderhoudshistorie
- Het onderhoud is op tijd en volledig uitgevoerd
- Het onderhoud is uitgevoerd volgens het schema van de fabrikant
- De onderhoudshistorie is gecheckt en beoordeeld door een 100% onderhouden expert
- De autobedrijven die deelnemen aan 100% onderhouden staan onder toezicht van de stichting
- De geldigheid van dit weblabel kunt u checken op www.100procentonderhouden.nl
- De Stichting 100% onderhouden is niet aansprakelijk voor schade die het gevolg is van door het autobedrijf of derden ingevoerde onjuiste gegevens
Opties & Accessoires
Algemeen
Fabrikant: Wittebrug Autobedrijven Hyundai Forepark Rhone 18 2491AP 'S-GRAVENHAGE, NL 0703073965 http://wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
Je rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Mazda 2. Het is een auto van het bouwjaar 2018. Met zijn pittige benzinemotor stuur jij deze auto gemakkelijk en vlot door het verkeer. Bij de uitrusting van deze Mazda horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, dakspoiler, in hoogte verstelbare passagiersstoel en in delen neerklapbare achterbank.
Een optie die de veiligheid verhoogt, is de bediening vanaf het stuur van het audiosysteem en het navigatiesysteem. Als je wilt kun jij beiden zelfs met jouw stem bedienen. Inparkeren en uitparkeren kost geen enkele moeite dankzij de parkeersensoren. Relaxt rijden is meegeleverd in de vorm van cruise control. Met de aanwezige airconditioning bepaal jij zelf het binnenklimaat. Je bent in deze Mazda ook voorzien van centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Zoals je mag verwachten van deze Mazda 2 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Het Lane-keeping systeem garandeert dat je je niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. Om de veiligheid extra te vergroten, heeft deze Mazda 2 Brake Assist. In een noodsituatie treedt dit hulpremsysteem in werking wanneer extra remkracht nodig is. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Bij een goede occasion als deze hoort natuurlijk ook een tellerrapport van Nationale Autopas. Een proefrit maken met deze Mazda 2? Natuurlijk! Bel even voor een afspraak!
Met deze occasion van Wittebrug Hyundai Den Haag kiest u voor kwaliteit! Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en inclusief 6 of 12 maanden BOVAG garantie (vanaf € 4.500 ,-).
Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s standaard met een BOVAG 40 puntencheck.
Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan voor het Wittebrug Servicepakket! Uw nieuwe auto krijgt dan voor levering een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift, een volle tank brandstof en/of een volgeladen accu, Wittebrug voordeelpas, minimaal 12 maanden geldige APK keuring, 130 punten kwaliteitscontrole en minimaal 15.000 kilometer of 12 maanden onderhoudsvrij rijden.
Hoewel wij onze uiterste best doen om onze auto's zo compleet mogelijk aan u te presenteren, zijn druk- en zetfouten altijd onder voorbehoud. Wij adviseren u daarom dan ook om de auto voor aankoop te controleren op de aanwezigheid van de voor u belangrijke opties. Bij twijfel over de aanwezigheid van een bepaalde optie kijken wij dit voor aankoop uiteraard graag extra voor u na
2491 AP
Den Haag



