Peugeot 3008
1.6 HYbrid 180 Allure Pack Business Automaat
-
22.085 km
-
2022
-
Hybride
-
Automaat
€ 28.925,-









































Specificaties
Zekerheden

Opties & Accessoires
Algemeen
Accu snelladen: nee
De Franse charme wint nog altijd miljoenen harten. Maar ook het punt van constructie, prestaties en rijcomfort zitten deze auto's al jaren in de voorhoede. Op de teller van deze goed onderhouden auto staat slechts 22085 kilometer. De auto is van bouwjaar 2022. Onder de motorkap ligt een zuinige viercilinder benzinemotor. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
De digitale wereld van mobiliteit verwelkomt jou; op het digitale dashboard wordt alles weergegeven om je rit gemakkelijk en veilig te maken. De achteruitrijcamera brengt precies in zicht wat zich achter je bevindt en toont een glashelder beeld op hoge resolutie. Een geluidssignaal waarschuwt hoeveel ruimte je nog hebt. Spraakbediening verhoogt de veiligheid en het gebruiksgemak. De auto luistert naar jouw instructies en volgt ze op. De ingebouwde Connected Services vertellen je via de app alles over de status van de auto. Locatie, onderhoudsstatus, brandstofpeil en nog veel meer! Kaartlezen is verleden tijd, dankzij het aanwezige full map navigatiesysteem. Natuurlijk behoren electronic climate control, DAB ontvangst, regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel ook tot de uitrusting van deze complete auto.
De Peugeot 3008 is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor jou de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Een veilige rit voor ogen: daarvoor zorgt de head-up display! Bij de veiligheidssystemen van deze Peugeot hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met je mee en attendeert je op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. In deze Peugeot vinden we verder een dodehoekdetectie, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Deze auto wordt geleverd met Bovag Garantie en je kunt er dan ook verzekerd van zijn dat hij grondig is gecontroleerd. Een proefrit levert het bewijs. Neem contact op en we maken een afspraak!
2672 GD
Naaldwijk