Toyota Aygo
1.0 VVT-i x-play
-
61.112 km
-
2019
-
Benzine
-
Handgeschakeld
€ 10.645,-































Specificaties
Zekerheden
BOVAG Garantie
12 maanden
100% Onderhouden
Ja
100% onderhouden Weblabel
- Deze auto heeft een transparante onderhoudshistorie
- Het onderhoud is op tijd en volledig uitgevoerd
- Het onderhoud is uitgevoerd volgens het schema van de fabrikant
- De onderhoudshistorie is gecheckt en beoordeeld door een 100% onderhouden expert
- De autobedrijven die deelnemen aan 100% onderhouden staan onder toezicht van de stichting
- De geldigheid van dit weblabel kunt u checken op www.100procentonderhouden.nl
- De Stichting 100% onderhouden is niet aansprakelijk voor schade die het gevolg is van door het autobedrijf of derden ingevoerde onjuiste gegevens
Opties & Accessoires
Algemeen
Met deze Toyota Aygo kun jij weer jaren vooruit, de kilometerteller staat op 61112. Hij rijdt lekker, deze Toyota. Pittig ook, met dank aan de compacte en zuinige motor. Ook is de auto voorzien van: LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Ook achter de auto geen verrassingen bij het inparkeren. Daarvoor zorgt de achteruitrijcamera. Door de smartphone connectiviteit ontvangt het audiosysteem muziek van elk device. Het audiosysteem doet het op eigen kracht, alle software up-to-date. Onbedoeld snijden na het inhalen gebeurt niet meer, dankzij de achteropkomend verkeer waarschuwing. In een auto als deze mag jij ook airconditioning verwachten. Wat je ook in deze auto kunt vinden zijn centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Toyota Aygo samen. Deze Toyota Aygo is voorzien van Brake Assist, die extra remkracht geeft bij een noodstop. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Toyota bovendien hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Meer weten? Onze verkoper maakt graag een afspraak om je alles te laten zien!
2672 GD
Naaldwijk



