Peugeot 5008
1.2 PureTech Allure
-
72.248 km
-
2022
-
Benzine
-
Automaat
€ 26.425,-











































Specificaties
Zekerheden
BOVAG Garantie
12 maanden
100% Onderhouden
Ja
100% onderhouden Weblabel
- Deze auto heeft een transparante onderhoudshistorie
- Het onderhoud is op tijd en volledig uitgevoerd
- Het onderhoud is uitgevoerd volgens het schema van de fabrikant
- De onderhoudshistorie is gecheckt en beoordeeld door een 100% onderhouden expert
- De autobedrijven die deelnemen aan 100% onderhouden staan onder toezicht van de stichting
- De geldigheid van dit weblabel kunt u checken op www.100procentonderhouden.nl
- De Stichting 100% onderhouden is niet aansprakelijk voor schade die het gevolg is van door het autobedrijf of derden ingevoerde onjuiste gegevens
Opties & Accessoires
Algemeen
Fabrikant: Wittebrug Autobedrijven Occasion Centrum Ypenburg Laan van Waalhaven 365 2497GM 'S-GRAVENHAGE , NL 070 - 3073950 http://wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
Pure lijnen en een verzorgd interieur, het is de typische charme van een Franse auto. Dit is een Peugeot 5008 met 72248 kilometer op de teller, het bouwjaar is 2022. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is deze Peugeot een prettige auto om te rijden. Of er nog opeens twee vriendjes extra meekunnen? Geen probleem, de derde zitrij is in een handomdraai toegevoegd. Natuurlijk behoren 19 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. Connected Services zorgen ervoor dat de belangrijkste functies en data van de auto altijd en overal te checken zijn. Gewoon via de app op de smartphone. In deze 5008 vind jij niet alleen schakelaars op het stuur om het full map navigatiesysteem te bedienen en het audiosysteem met DAB-ontvangst, maar er is ook spraakbediening. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. In deze Peugeot kun je je concentreren op het verkeer, terwijl de auto de omgeving voor je in de gaten houdt. Een automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat de verlichting aangaat als het donkerder wordt - in tunnels bijvoorbeeld - en de regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is. Je hoeft er niets aan te doen. De Peugeot is standaard voorzien van: cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Deze Peugeot is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met je mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. Onderweg zorgt verkeersborddetectie ervoor dat je geen waarschuwingsbord mist. Het Lane-keeping systeem is altijd alert. Over de rijstrooklijntjes gaan is er niet bij. Bij concentratieverlies van de bestuurder geeft vermoeidheidsherkenning automatisch een waarschuwingssignaal. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Natuurlijk wordt deze auto geleverd met Bovag Garantie. Wil jij deze auto zelf ervaren? Neem dan contact op met een van onze medewerkers.
Bedrijfsinformatie
.
Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en inclusief 6 of 12 maanden BOVAG garantie.
Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s met een Bovag 40 puntencheck.
Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan ons Wittebrug Servicepakket!
2497 GM
Den Haag



