Škoda Octavia Combi
1.0 e-TSI Business Edition
-
31.027 km
-
2024
-
Hybride
-
Automaat
€ 26.950,-
€ 313,- p/m































Specificaties
Zekerheden
Tellerstand
Logisch
BOVAG Garantie
12 maanden
Fabrieksgarantie
Tot 26-05-2028
Opties & Accessoires
Algemeen
Hij is dynamisch en comfortabel tegelijk, deze ŠKODA Octavia Combi, en combineert dat met een stijlvol design. Dit exemplaar is van het bouwjaar 2024 en heeft 31027 kilometer op de teller staan. De benzinemotor levert uitstekende prestaties. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als je met volle handen staat. In deze ŠKODA profiteer jij onder andere ook van: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Omdat goed geïnformeerd rijden tegenwoordig om veel meer draait dan alleen snelheid en brandstofpeil, laat het digitale dashboard alle functies zien die je nodig hebt. Net als een smartphone of een slimme speaker kun je deze auto bedienen met stemcommando's. En dan die elektrisch inklapbare trekhaak: gemak dient de mens. Locatie, motorconditie, storingen... via Connected Services krijg je alle vitale info over de auto door. Ook handig bij pech! Het full map navigatiesysteem geeft duidelijke instructies. Zo kom jij veilig en vlot aan waar je moet zijn. De ŠKODA is standaard voorzien van: WIFI-hotspot, automatische airconditioning, schakelpaddles aan het stuur, draadloos opladen, DAB ontvangst en parkeersensoren voor en achter.
Geavanceerde technische systemen houden tijdens elke rit het verkeer in de gaten en reageren op potentieel gevaarlijke situaties. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Op een kop-staartbotsing zit niemand te wachten. Daarom is de forward collision warning onderweg constant alert en berekent via een sensor de veilige afstand tot voorliggers. Vermoeidsheidsherkenning herkent tekenen van vermoeidheid bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er ongelukken gebeuren doordat de bestuurder in slaap valt. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Indien je interesse hebt in deze auto, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van je, mail of bel je ons meteen?
2678 MA
De Lier
Ook interessant



