Škoda Scala
1.0 TSI Monte Carlo
-
57.313 km
-
2021
-
Benzine
-
Automaat
€ 22.950,-
€ 267,- p/m



































Specificaties
Zekerheden

- Deze auto heeft een transparante onderhoudshistorie
- Het onderhoud is op tijd en volledig uitgevoerd
- Het onderhoud is uitgevoerd volgens het schema van de fabrikant
- De onderhoudshistorie is gecheckt en beoordeeld door een 100% onderhouden expert
- De autobedrijven die deelnemen aan 100% onderhouden staan onder toezicht van de stichting
- De geldigheid van dit weblabel kunt u checken op www.100procentonderhouden.nl
- De Stichting 100% onderhouden is niet aansprakelijk voor schade die het gevolg is van door het autobedrijf of derden ingevoerde onjuiste gegevens
Opties & Accessoires
Algemeen
In het moderne verkeer hebt u achter het stuur van de ŠKODA Scala altijd de controle. Deze auto uit 2021 heeft 57313 kilometer op de teller staan. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. U zit er altijd warmpjes bij door de stoelverwarming. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Het interieur lijkt groter en ruimtelijker dankzij het glazen panoramadak. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, dakspoiler, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Kommaar-kommaar-kommaar, aldus de achteruitrijcamera. Iedere centimeter vrije ruimte komt haarscherp in beeld. Schadevrij inparkeren maar! Ingericht op Connected Services, voor een nog veiligere en comfortabelere rit. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van automatische airconditioning is voorzien. Niet meer op de tast een andere zender zoeken of het volume aanpassen. En al helemaal niet met uw ogen van de weg af raken. De audiobediening op het stuur zorgt dat u alles van onder uw vingers regelt. De auto is voorzien van een draadloze telefoonlader, zodat uw smartphone tijdens de rit 100% wordt. Met sportstuur met schakelpaddels, DAB ontvangst, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze auto helemaal compleet.
Aan boord van deze ŠKODA houden verschillende geavanceerde systemen voor u de weg in de gaten. Ze waarschuwen u voor noodsituaties en kunnen in een aantal gevallen ook zelf ingrijpen. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Botsingen met een voorligger gebeuren relatief vaak. De forward collision warning slaat tijdig alarm als dat risico ontstaat, zodat u kunt ingrijpen. Ook is deze auto uitgerust met een systeem dat u waarschuwt wanneer u achter het stuur in slaap dreigt te vallen. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Bent u nieuwsgierig naar deze auto? Laat het ons dan snel weten.
2491 BC
Den Haag
Ook interessant
